بدون دیدگاه

چطور به فروشگاه اینترنتی وینکا مارکت اعتماد کنیم؟

این روزها یکی از چالش های خریداران در فضای مجازی پیدا کردن یک فروشگاه اینترنتی معتبر و مطمئن است. چالشی که قرار نیست روزی کاملا تمام شود. تشخیص سایت های جعلی هم که از سایت های واقعی کار چندان آسانی نیست. برای همین ما در این مقاله سعی داریم تا همه مواردی که باد یک سایت رعایت کرده باشد تا مجوزهای لازم را کسب کرده باشد را به شما بگوییم.

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید چکار کرد؟

خب این یک سوال کلی و تمام عیار برای یک فردی است که تا به حال اصلا از این سمت و سو عبور نکرده و می خواهد بداند اصلا برای ثبت فروشگاه اینترنتی از کجا باید شروع کرد. برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی مجاز ابتدا و قبل از هرچیزی به فکر خرید یک هاست و دامین (نام اختصاصی هر سایت به زبان انگلیسی بود. البته ذکر این نکته لازم است که سایت هایی که با نام .ir ثبت می شوند مجوزهای بیشتری را برای ثبت آن ارائه خواهند داد. یعنی روال ثبت یک سایت با دامنه .ir فرآیند پیچیده تر و البته احراز هویت نیاز دارد. هرچند این تنها یک سایت بوده و قرار بر این نیست که ملاک اعتماد بر همین موضوع باشد.

مجوزهای لازم برای ثبت قانونی یک فروشگاه اینترنتی مطمئن

اگر شما با نماد اعتماد الکترونیکی آشنایی داشته باشید پس کارتان بسیار ساده خواهد بود. در قسمت فوتر یا پاورقی (پایین ترین قسمت سایت) که مراجعه کنید می توانید نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی معتبر وینکا را مشاهده فرمایید. با کلیک کردن بر روی نماد، اطلاعات در مورد کسب و کار و سایت راه‌اندازی شده را می‌توانید مشاهده کنید. مراحل اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و یا اینماد کاملا مطمئن بوده و شما کاملا می توانید به این نماد اعتماد کنید.
این نکته را نیز به یاد داشته باشید که نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به نام مالک سایت معتبر وینکا مارکت صادر خواهد شد. یعنی کسی که مالک سایت بوده باید به نام همان شخص نیز اینماد صادر شود‌.

آیا با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه اینترنتی اعتماد کنیم؟

یکی از سوال هایی که همیشه در ذهن افراد خواهد بود این است. که اگر یک فروشگاه اینترنتی دارای ای نماد باشد به آن اعتماد کامل کنیم یا خیر؟ در جواب این سوال باید بگوییم که این نماد اعتماد تنها به صورت یک نماد و نشان برای اعتماد نیست. بلکه حاوی اطلاعاتی است که عملکرد آن وبسایت و یا فروشگاه را نیز نمایش خواهد داد.

به طور مثال شما با کلیک کردن بر روی نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه وینکا مارکت می توانید سوابق سایت معتبر خرید مانیتور وینکا مارکت را مشاهده کنید. همچنین می توانید تعداد شکایت هایی که تا به حال از این وبسایت شده است. و همچنین میزان تاخیر در پاسخ دهی را مشاهده کنید. ضمن این که مدت فعالیت فروشگاه نیز در این قسمت قابل مشاهده است.

چرا باید به وینکا مارکت اعتماد کنیم

فروشگاه اینترنتی معتبر وینکا مارکت با سابقه درخشان خود در زمینه فروش اینترنتی مانیتور اندروید با گارانتی معتبر نیز پیشتاز می باشد. این فروشگاه تمامی اقدامات لازم جهت کسب اعتماد هرچه بیشتر مشتریان عزیز را فراهم کرده است.

درگاه پرداخت معتبر فروشگاه وینکا مارکت

هنگامی که شما کالای خود را انتخاب کردید. نوبت به پرداخت آن خواهد رسید و این نکته ای است که باید به آن توجه ویژه ی را داشته باشید. یک فروشگاه اینترنتی معتبر مانیتور خودرو معتبر باید دارای درگاه مرداخت معتبر نیز باشد. فروشگاه وینکا مارکت برای کسب اعتماد هر چه بیشتر مشتری از درگاه های پرداخت ایمن زرین پال، زیبال و پِی استفاده می کند. هر کدام از این درگاه های پرداخت به صورت کاملا سخت گیرانه مجوزهای لازم را به مالک فروشگاه خواهند داد.

 

افتخارات این فروشگاه

جز افتخارات این فروشگاه میتوان منتخب شدن از فروشندگان برگزیده در دیجیکالا (معتبرترین فروشگاه اینترنتی ایران)
با کسب 100 درصد رضایت مشتری با سطح عملکرد 5 از 5

خرید حضوری و اینترنتی به صورت همزمان

همه چیز با کرونا شروع شد. جایی که تا قبل از آن افتخار 15 سال خدمت در فروشگاه حضوری محصولات وینکا را در کنار شما عزیزان داشتیم. اما به دلیل مشکلات قرنطینه و برای رفاه حال مشتریان عزیز محصولات وینکا تصمیم گرفته شد. تا فروشگاه اینترنتی معتبر نیز راه اندازی شود. و حالا سایت اینترنتی معتبر مانیتورهای اندروید با گارانتی معتبر وینکا مارکت مفتخر است. که بیش از 15 سال خدمت و سابقه درخشان و احترام تمام عیار به مشتری و یک سال و نیم سابقه فعالیت در فضای مجازی در کنار شما عزیزان هستیم.

نکته دیگری که باید در انتخاب فروشگاه اینترنتی معتبر مانیتور اندروید وینکا در نظر داشت این است. که امکان خرید حضوری نیز وجود خواهد داشت. شما در این قسمت می توانید آدرس و تلفن مجموعه ما را مشاهده کنید.

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید
×