بدون دیدگاه

آموزش فعالسازی جی پی اس آفلاین سایجیک sygic (مسیریاب بدون اینترنت)

مسیر یاب آفلاین برای خودرو

مانیتور اندروید برای خودرو مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد. به ویژه برای خودرو هایی که به صورت فابریک مانیتور ندارند. و یا دارای یک مانیتور ضعیف و با امکانات کمی هستند، می تواند امکانات خودرو را متحول کند. یکی از امکاناتی که باعث انگیزه خرید مانیتور اندروید برای خودرو می شود. نصب و فعالسازی جی پی اس آفلاین سایجیک است.شما با نصب مسیر یاب آفلاین برای خودرو خود هیچگاه نیازی به پرسیدن سوال از عابران و دیگران برای پیدا کردن آدرس نیستید. برای این کار کافی است که از سایت وینکا مارکت یک مانیتور طبق ویژگی های مدنظر شما و همطابق خودرو شما خریداری کنید. و سپس برنامه جی پی اس سایجیک sygic خودرو را نصب کنید.

جی پی اس سایجیک برای خودرو

نصب جی پی اس آفلاین ساجیک برای خودرو مزایا و خوبی های بسیار زیادی دارد. شما با نصب این برنامه بر روی مانیتور اندروید خودرو می توانید از تمامی امکانات مسیر یابی بهره مند شوید. از پیدا کردن آسان مسیر های سخت و گیج کننده تا نشانه گذاری محل های خاص بر روی نقشه آفلاین. برنامه سایجیک sygic به طور پیش فرض بر روی مانیتور خودرو نصب نمی باشد. برای همین نیاز به تنظیم جی پی اس آفلاین سایجیک ماشین دارید. تا بتوانید از تمامی امکانات آن بهره مند شوید.


دانلود برنامه ی نصبی جی پی اس سایجیک (ورژن 17.4.19)

دانلود دیتا جی پی اس سایجیک (ورژن 17.4.19)

رمز فایل زیپ: 3250699


نحوه فعالسازی مسیر یاب آفلاین ساجیک بر روی خودرو

در اینجا ما سعی داریم تا نحوه نصب جی پی اس آفلاین سایجیک بر روی خودرو را به شما عزیزان نشان دهیم. برای این کار لازم است طبق راهنمای زیر پیش بروید تا برنامه جی پی اس سایجیک فعال شده را به طور دائم داشته باشید.

مرحله اول: دانلود برنامه ساجیک برای مانیتور اندروید خودرو

در ابتدا شما باید فایل های دیتا و نصب برنامه GPS سایجیک آفلاین را دانلود کنید. و آن را از طریق یک فلش مموری و یا اشتراک گذاری آن با shareit و یا راه های دیگر به داخل حافظه داخلی مانیتور اندروید خود انتقال دهید. برای این کار می توانید با کلیک بر روی دانلود دیتا سایجیک رایگان کلیک کنید. و آن را به طور رایگان دانلود کنید.

مرحله دوم: نصب برنامه مسیر یاب آفلاین sygic بر روی مانیتور اندروید

پس از دانلود برنامه سایجیک و انتقال آن به داخل حافظه داخلی مانیتور، باید وارد پوشه محتویات برنامه سایجیک شوید. پس از آنکه وارد پوشه محتویات برنامه شدید دو قسمت را مشاهده خواهید کرد. یکی فایل نصب برنامه و دیگری پوشه دیتا است. در ابتدا باید بر روی فایل نصبی جی پی اس آفلاین سایجیک به نام sygic.apk کلیک کنید و آن را نصب کنید. برای اینکار کافی است بعد از کلیک بر روی برنامه دکمه بعدی را فشار دهید تا به طور خودکار نصب شود.

جی پی اس سایجیک برای ماشین

مرحله سوم: انتقال پوشه دیتا به محل نصب برنامه سایجیک

برای انتقال فایل های دیتا جی پی اس آفلاین سایجیک باید وارد پوشه دیتا که در کنار فایل نصبی برنامه قرار دارد شوید. و سپس وارد پوشه files شوید.در اینجا سه پوشه وجود دارد که باید هرسه را انتخاب کرده و گزینه کپی را فشار دهید. لازم به ذکر است که دیتا سایجیک رایگان است. سپس باید وارد حافظه داخلی دستگاه یا پوشه اصلی شده و وارد پوشه اندروید android شوید. سپس پوشه data و بعد از آن پوشه com.sygic را انتخاب کنید و وارد پوشه files شوید. سپس در این قسمت باید  گزینه چسباندن یا past را فشار دهید تا فایل های دیتا برنامه انقال داده شوند.

خب تبریک می گویم. تا اینجا شما کار نصب برنامه سایجیک آفلاین مانیتور اندروید خودرو را انجام داده اید. حالا باید به سراغ فعالسازی و تنظیم برنامه شوید.

مرحله چهارم: فعالسازی مسیر یاب آفلاین سایجیک خودرو

برای این کار قبل از هرچیز باید وارد قسمت تنظیم تصویر خودرو شوید و در آنجا گزینه تنظیم ترمز را فعال کنید. همچنین باید گزینه برنامه نویگیشن را نیز انتخاب کرده و سپس برنامه sygic را انتخاب کنید. تا برنامه پیش فرض برای نویگیشن شما ساجیک باشد. بعد از این کار وارد برنامه جی پی اس آفلاین سایجیک در منوی اصلی برنامه ها شوید. تا تنظیمات برای تغییر زبان منو و و همچنین صدای راهنمای مسیریابی را از حالت انگلیسی به فارسی تغییر دهید.

جی پی اس سایجیک خودرو

مرحله پنجم: فارسی کردن برنامه جی پی اس آفلاین خودرو

برای فارسی سازی جی پی اس آفلاین سایجیک باید وارد قسمت setting شده و سپس قسمت Regional Preference شده سپس گزینه language را انتخاب کنید. تا زبان مورد نظر را به فارسی تغییر دهید. خب حالا زبان برنامه شما فارسی شده و به راحتی می توانید با آن کار کنید. حالا برای فارسی شدن صدای راهنما باید دوباره به قسمت تنظیمات برگردید و سپس وارد قسمت اعلان ها و صداها شوید. حالا گزینه صدا را انتخاب کنید تا لیست زبان ها به شما نمایش داده شود. حالا زبان فارسی را انتخاب کنید تا صدای راهنما هم فارسی شود.

تبریک! حالا شما یک برنامه فارسی مسیر یابی آفلاین برای خودرو خود دارید. و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

 

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید
فهرست
×