بدون دیدگاه

گارانتی و خدمات پس از فروش وینکا

.قطعا شما هم هنگام خرید مانیتور اندروید، مسئله داشتن گارانتی معتبر را در نظر می گیرید. برای این کار باید مانیتوری را در نظر بگیرید که یک گارانتی معتبر و مطمئن را انتخاب کرد. گارانتی که شرایط مختلف معیوب شدن دستگاه را پوشش قرار دهد و خبر خوب نیز دقیقا همین جاست که گارانتی مانیتور اندروید وینکا از این نوع می باشد.

شرایط استفاده از گارانتی وینکا به چه صورت است؟

نکته بسیار مثبتی که مانیتور های وینکا دارد این خواهد بود که شما می توانید با خیال راحت تری از دستگاه استفاده کنید. به این صورت که بدون نگرانی نسبت به معیوب شدن ال سی دی دستگاه نسبت به خرید آن اقدام می کنید. این نکته ویژگی است که در گارانتی بسیاری از مانیتورهای دیگر و یا حتی لوازم برقی مانند تلویزیون ها رعایت نمی شود. برای همین گارانتی مانیتور اندروید باید حتما شامل این گزینه باشد. چرا که حساس ترین قسمت از یک مانیتور به ویژه مانیتور خودرو، صفحه نمایش آن می باشد.

بنابراین گارانتی اندروید وینکا، شامل هر گونه معیوب شدن صفحه نمایش LCD (به جز شکستگی و یا باز شدن دستگاه) می شود.
از ال سی دی مانیتور اندروید که بگذریم، دیگر بخش های دستگاه نیز در صورت معیوب شدن کاملا شامل گارانتی و خدمات پس از فروش وینکا خواهند شد.

چه مواردی شامل گارانتی مانیتور اندروید وینکا نخواهد شد؟

نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید. این است که گارانتی مانیتور اندروید وینکا به طور کامل و بی قید و شرط تضمین خواهد شد. اما تنها به شرطی که دخالت انسانی در آن وجود نداشته باشد. یعنی شما اگر خودسرانه تصمیم به باز کردن دستگاه کنید. یا به قسمتی از دستگاه آسیب وارد کنید، مانند شکستگی صفحه نمایش آن، دیگر شامل گارانتی نخواهد شد‌. برای همین توصیه ما به شما عزیزان این است که در صورت معیوب شدن هر قسمتی از دستگاه بدون دستکاری، دستگاه را به گارانتی تحویل دهید. ما به شما تضمین خواهیم داد که در صورت عدم دستکاری دستگاه را برای به طور کامل تعمیر خواهیم کرد.

بهترین خدمات پس از فروش مانیتور اندروید

اگر با کلیات خدمات پس از فروش و گارانتی آشنایی داشته باشید. پس‌ حتما به خوبی می دانید که شرکت ها معمولا در شرایط اضطراری از تعویض برد یک دستگاه استفاده می کنند. معمولا با تعمیر کردن قطعات معیوب شده دستگاه را تعمیر‌ کرده و به کاربر تحویل خواهند داد. اما گارانتی مانیتورهای اندروید وینکا در صورت لزوم بورد مانیتور اندروید شما را به طور کامل تعویض می کنید. برای همین شما می توانید با خیالی کاملا آسوده از نمایشگر استفاده نمایید. بنابراین از این لحاظ نیز خیال خریدار کاملا راحت خواهد بود که قطعات معیوب تعمیر نخواهند شد. بلکه قطعات به طور کامل تعویض خواهند شد.

راه تشخیص گارانتی تقلبی و اصلی وینکا چیست؟

مانند دیگر محصولات در هر زمینه ای، نمونه تقلبی وینکا و البته گارانتی تقلبی آن نیز وجود دارد. برای همین شما باید در هنگام خرید کاملا مراقب باشید. به همین دلیل باید نسبت روش های تشخیص وینکا اصل را به خوبی آشنا باشید. شما می توانید برای این کار به این صفحه مراجعه کرده و روش های تشخیص وینکا اصل از تقلبی مشاهده کنید.

مرجوع کردن مانیتور وینکا

یکی از فاکتورهایی که گارانتی مانیتور اندروید وینکا را به بهترین تبدلی می کند ضمانت خرید کالا در بدو لحظه خرید یا به اصطلاح مرجوع کردن کالا است. به همین دلیل در هنگام خرید مانیتور وینکا اگر محصول شما به دلایلی دچار عیب و یا نقص شده باشد. می توانید آن را مرجوع کنید. برای همین اگر نسبت به شرایط مرجوع کردن وینکا آشنایی ندارید. در اینجا شما می توانید رویه‌های بازگرداندن کالا را مشاهده کنید.

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید
×