بدون دیدگاه

مانیتور ماشین، راهی برای یک مسافرت لذت بخش

مانیتور ماشین

لذت بردن از مسیر با مانیتور خودرو

امروزه دیگر هر کسی تا حدودی با ماشین های پیشرفته و مدل بالا آشنایی دارد و می داند که برای یک مسافرت لذت بخش باید از امکانات خوبی در حین سفر کردن برخوردار باشد. این امکانات می تواند موارد زیادی باشد. از داشتن وسایل تفریحی مانند قلاب ماهیگیری گرفته تا داشتن یک مانیتور ماشین با کیفیت و با امکانات جذاب در حین رانندگی می تواند سفر شما را لذت بخش کند.
شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که در حین یک سفر نباید صرفا به مقصد فکر کرد و از مسیر نیز باید لذت برد. برای همین شما می توانید تا زمانی که به مقصد برسید حتی در داخل خودرو نیز سرگرم شوید.
ما در این جا قصد داریم که به شما امکانات جذاب و دوست داشتنی یک مانیتور ماشین که دارای سیستم عامل اندروید َAndroid می باشد را به شما معرفی کنیم.

مانیتور ماشین

 

تماشای فیلم در حین سفر با مانیتور خودرو

شما در حین سفر، به ویژه سفرهای طولانی می توانید مشغول دیدن یک فیلم سینمایی جذاب شوید. با استفاده از  خودرو وینکا شما می توانید هر فیلم سینمایی که دوست دارید را تماشا کرده و از آن لذت ببرید. مانیتور ماشین که به صورت فابریک از کارخانه بر روی خودرو نصب می شود، چندان امکانات خلصی را نداشته و اغلب آن ها حتی قابلیت پخش تصویر را هم ندارند. اما با استفاده از مانیتور اندروید خودرو وینکا شما می توانید هر گونه فیلم و تصویر را پخش کنید و در طول سفر از آن لذت ببرید.

لذت گوش دادن به موسیقی در حین رانندگی

یکی از بهترین کارهیی که می توان با نصب مانیتور ماشین انجام داد گوش دادن به موسیقی است. شما می توانید هر موزیکی که دارید، چه در فلش مموری و چه در داخل حافظه مانیتور خودرو و حتی در داخل تلفن همراه خود را از طریق نمایشگر ماشین پخش کنید. موزیک مورد نظر شما چه به صورت تصویری و چه به صورت صوتی بدون هیچ گونه مشکلی در داخل مانیتور ماشین پخش خواهد شد.

پخش شبکه های تلوزیونی با مانیتور ماشین

یکی دیگر از دغدغه هایی که شاید بسیاری از افراد در حین رانندگی داشته باشند دیدن شبکه های تلوزیونی در حین رانندگی است. شما با استفاده از مانیتور ماشین اندرویدی می توانید هر شبکه ای که می خواهید را در داخل خودرو مشاهده کنید. کیفیت دریافتی این شبکه ها بالا و به صورت دیجیتالی است. شما می توانید تمامی شبکه هایی که از طریق تلویزیون قابلیت پخش دارند را نیز در داخل نمایشگر ماشین مشاهده کنید.

به راحتی مقصد خود را با مانیتور خودرو پیدا کنید

یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین کارهایی که می توان با استفاده از یک مانیتور در داخل خودرو انجام داد قابلیت مسیریابی با مانیتور ماشین است. شما می توانید به راحتی و مانند گوشی همراهی که دارید مسیر خود را در داخل مانیتور ثبت کنید. سپس مانیتور خودرو با توجه به مسیر انتخاب شده توسط شما به صورت سخنگو مسیر را به شما نشان خواهد داد. این قابلیت به ویژه هنگامی که در یک مسیر و یا یک شهر نا آشنا هستید فوق العاده مفید خواهد بود و سفر شما را کاملا تضمین خواهد کرد‌.

نقشه یابی مانیتور ماشین

مانیتور ماشین وینکا برای هر نوع از برند خودروها طراحی و ساخته شده و شما بدون هیچ گونه نگرانی می توانید در سایت وینکا مارکت خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با توجه به آن سری های مختلف مانیتور وینکا را سفارش دهید.

جهت سفارش مانیتور اندروید خودرو وینکا می توانید به صفجه مانیتور خودرو مراجعه فرمایید.

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید
فهرست
×