بدون دیدگاه

لوازم جانبی خودرو مورد نیاز و ضروری

لوازم جانبی خودرو

در هنگام خرید یک خودرو، بوی نو بودن همه جای ماشین را در بر می گیرد. و حس کار کردن با تمامی امکانات خودرو بسیار لذت بخش خواهد بود. از رانندگی گرفته تا کار با مانیتور خودرو و دیگر امکانات حس بسیار خوبی برای راننده و سرنشین دارد. اما جدا از این مسائل، نداشتن لوازم جانبی خودرو با کیفیت و کافی برای خودرو بسیار جلوه خواهد کرد. بسیاری از ماشین ها به صورت فابریک حتی ماینتور مناسب و یا امکانات خاصی را ندارند. نداشتن ابزار جانبی خودرو مانند یک گوشی بدون اپلیکیشن است. این ابزار جانبی می تواند سطح رفاه ما در داخل ماشین و درحین رانندگی را افزایش دهد.

لوازم جانبی ماشین

برای همین ما می توانیم با خرید لوازم جانبی خودرو مانند مانیتور اندروید خودرو، دانگل OBD وای فای برای خودرو، دوربین360 درجه و امکانات بسیار زیاد دیگر که همگی برای رفاه حال راننده و سرنشین خودرو ها نصب شده است. همانطور که گفته شد، ابزار جانبی خودرو برای خودرو ها بسیار مفید است و امکانات بسیار زیادی را به خودرو اضافه خواهد کرد. که در هنگام خرید خودرو وجود ندارد. لوازم جانبی خودرو زیادی وجود دارد که هرکدام کارایی خاصی را دارند. اما در اینجا چند لوازم جانبی خودرو پرکاربرد برای را معرفی خواهیم کرد که اصولا برای هر خودرویی لازم می باشد.

1- مانیتور اندروید خودرو

شما با خرید مانیتور اندروید ماشین می توانید خودرو خود فارغ از مدل، برند و یا سال ساخت آن را به یک ماشین پیشرفته تبدیل کنید. که مانیتور آن دارای بالاترین امکانات ممکن است. این مانیتور ها دریایی از امکانات را به خودرو شما اضافه خواهد کرد. یکی از محبوب ترین لوازم جانبی خودرو مانیتور اندروید ماشین است. از نصب برنامه هایی مانند تلوبیون، اسنپ، ویز، نقشه خوان ها و نقشه گوگل و ….امکانات بسیار زیاد دیگر که همگی به راحتی قابل نصب خواهند بود. همچنین شما با استقاده از این قابلیت ها می توانید یک گیرنده دیجیتال هم نصب کنید و تمامی شبکه ها را مشاهده کنید.

2- دانگل OBD وای فای خودرو

این دانگل یکی از پرکاربردترین و بهترین ترین لوازم جانبی خودرو می باشد که برای هر خودرویی قابل استفاده خواهد بود. شما با این دانگل می توانید تمامی اطلاعات خودرو را بر روی مانیتور خودرو و یا گوشی خود دریافت کنید. این اطلاعات شامل سرعت، باد لاستیک ها، خطاهای ECU و بسیاری دیگر از امکانات را بر روی خودرو خود داشته باشید. این دانگل رابط بین گوشی یا مانیتور با ECU خودرو خواهد بود.

دانگل وای فای ماشین

3- دوربین 360 درجه خودرو

داشتن یک دوربین برای نشان دادن تمام اطراف خودرو در هنگام پارک کردن و یا دنده عقب گرفتن بسیار ضروری است. تصور کنید در یک روز بارانی و یا در مواقعی که دید کافی ندارید بخواهید به صورت دنده عقب حرکت کنید. بدون دید کافی شما قطعا با ریسک بسیار بالایی این کار را انجام خواهید داد و طبیعتا امکان تصادف بالا خواهد بود.دوربین 360 درجه خودرو به عنوان یک لوازم جانبی مورد نیاز برای خودرو با پوشش و نشان دادن تمام نقاط اطراف به شما این امکان را خواهد داد. که با خیال راحت و بدون استرس اینکار را انجام دهید.

4- دوربین ثبت وقایع و ردیاب خودرو

این دوربین با ضبط خودکار تصاویر به شما یک آرشیو کامل از تمامی اتفاقات ممکن را خواهد داد. در هنگام تصادف و یا اتفاقات خاصی که می افتند این لوازم جانبی خودرو به کمک شما خواهد آمد و تمام اتفاقات را به شما نان خواهد داد. داشتن دوربین ثبت وقایع خودرو مانند داشتن دوربین های داخل یک فروشگاه است. همچنین با خرید ردیاب خودرو شما می توانید در هنگامی که از مکان خودرو خود اطلاع ندارید. مانند زمانی که خودرو به سرقت رفته از مکان خودرو خود به صورت لحظه ای اطلاع داشته باشید.

لوازم جانبی ارزان

5- سنسور دنده عقب

امروزه عملا تمامی ماشین ها به صورت فابریک این لوازم جانبی را دارند. اما هنوز هم برخی از خودو ها این قابلیت را به صورت پیش فرض و یا به اصطلاح فابریک ندارند. برای همین باید به صورت جدا این محصول برای خودرو نصب شود. با نصب سنسور دنده عقب شما قادر خواهید بود با اطمینان بیشتری خودرو خود را پارک کنید. و یا به صورت دنده عقب حرکت کنید.

قطعا لوازم جانبی ضروری خودرو بسیار زیاد دیگری نیز برای خودرو ها وجود دارد. که شما عزیزان می توانید در سایت وینکا مارکت آنها را سفارش دهید. جهت اطلاع بیشتر از هرکدام از این محصولات می توانید در قسمت دسته بندی ها و براساس خودرو خود آنها را انتخاب کنید.

 

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید
فهرست
×